20 november – SV Café Live – Waarom Wajongeren Wel Werken!

Op 20 november organiseert SV Café een inspirerende bijeenkomst over hoe ondernemers en Wajongeren samen kansen kunnen verzilveren. Onder leiding van Marijke Roskam, bekend van BNR Nieuwsradio, gaat het in de talkshow over waarom het wél gaat lukken om mogelijkheden van deze mensen te benutten.

Paul de Krom, voormalig staatssecretaris van SZW, houdt een inleidend verhaal over het belang van de Participatiewet en geeft zijn visie op het thema. De deelnemers aan de talkshow die daarna plaatsvindt, zijn:

 • John van Hoof, Directievoorzitter CSU
 • Ernst Zegers, Wajongere
 • Michiel Hietkamp, Voorzitter CNV Jongeren
 • Bert van Boggelen, Initiatiefnemer van de Normaalste Zaak
 • Marjolijn Dölle, Districtsmanager UWV Sociaal Medische Zaken
 • Jos Saes, Directeur Regionale Sociale Dienst Pentasz Mergelland

In één middag wordt bewezen hoe Wajongeren een aanwinst kunnen zijn voor je bedrijf, wordt uitgelegd hoe je de beste match kunt maken en wordt korte metten gemaakt met de quota-cultuur. Laat je informeren, bijpraten en inspireren! Het publiek wordt actief betrokken bij de talkshow, waarbij one minute coach Victor Mion een aantal inspirerende onderbrekingen zal verzorgen. Marijke Roskam sluit deze talkshow af met het formuleren van onze gezamenlijke bevindingen voor politiek, bedrijfsleven en de Wajongeren. Een DJ zal zorgen voor muzikale begeleiding

Deze bijeenkomst is met name interessant voor:

 • Ondernemers en werkgevers
 • Wajongeren en vertegenwoordigers van Wajongeren
 • Hoofden en leidinggevenden van Sociale Diensten
 • Hoofden van SW bedrijven
 • Managers van UWV
 • Arbeidsdeskundigen
 • en iedereen die Wajongeren een warm hart toedraagt

Locatie en tijd
De bijeenkomst start om 15.00 en vindt plaats in het Spoorwegmuseum te Utrecht.

Meer informatie en aanmelden
U leest uitgebreide informatie op de speciale themapagina. Direct kan aanmelden kunt u op www.svcafe.nl/aanmelden.

Adresgegevens

SV Land
Röntgenlaan 13
2719 DX Zoetermeer
Routebeschrijving

Nieuwsbrief

Wij maken gebruik van cookies voor het personaliseren van advertenties. Gaat u akkoord met deze cookies, klik dan op 'Accepteren'. Meer informatie

Deze site is standaard ingesteld op 'cookies toestaan", om je de beste mogelijke blader ervaring te geven. Als je deze site blijft gebruiken zonder je cookie instellingen te wijzigen, of als je klikt op "Accepteren" hieronder, dan geef je toestemming voor het gebruik van Cookies.

Sluiten