Kennisbijeenkomst 28 november

''Duurzame Inzetbaarheid op de Werkvloer''

De kennisbijeenkomst vond plaats op donderdag 28 november 2019 in Utrecht. Deze kennissessie werd verzorgd voor een exclusief gezelschap van HR Directeuren en HR Managers van 500+ organisaties.
 
Het inzetbaar houden van je medewerkers is hedendaags een onderwerp dat we niet meer onder stoelen of banken kunnen schuiven. Duurzame inzetbaarheid is een hot topic anno 2019.
 
Elke organisatie heeft een eigen reden om bezig te zijn met inzetbaarheid. Verzuim neemt toe of er is krapte op de arbeidsmarkt bij bepaalde functies. Hoe kunnen we werknemers helpen hun inzetbaarheid te verbeteren? Lees hier de verslagen van de sprekers.

Duurzame inzetbaarheid

Van werknemers wordt gevraagd om tijdens hun werkzame leven aan te blijven sluiten op actuele ontwikkelingen en hiervoor mentaal en fysiek fit te blijven. SV Land helpt bedrijven die met dit onderwerp aan de slag willen.

Bekijk dienst

Adresgegevens

SV Land
Röntgenlaan 13
2719 DX Zoetermeer
Routebeschrijving

Nieuwsbrief

Wij maken gebruik van cookies. Gaat u akkoord met deze cookies, klik dan op 'Accepteren'. Meer informatie

Wij gebruiken verschillende soorten cookies. Deze zijn er allereerst om u de beste gebruikerservaring te geven en daarnaast om ons inzicht te geven in hoe de website gebruikt wordt. We gebruiken functionele, analytische en tracking cookies. U leest er meer over in ons cookiebeleid.

Sluiten