25 april – SV Café themabijeenkomst – Een wetenschappelijke benadering van fraude binnen de Sociale Zekerheid

Op 25 april organiseert SV Café een themabijeenkomst met een wetenschappelijke insteek, bestemd voorwerkgevers, gemeenten, UWV en verzekaars.De bijeenkomst is kosteloos en u kunt zich nu aanmelden.

Wat leert de wetenschap ons over fraude? Inzicht in de reden waarom iemand er voor kiest om regels niet op te volgen, is cruciaal bij het aanpakken van fraude. Leidt het geven van aandacht voor fraude al tot minder fraude? Hoe kun je als werkgever of publieke instelling regelnaleving positief beïnvloeden en dus misbruik voorkomen en hoe pak je dit bedrijfsmatig aan?

Lees op deze pagina alles over de bijeenkomst

SV Café Live themabijeenkomst
Een wetenschappelijke benadering van fraude binnen de Sociale Zekerheid

Locatie: Hotel Breukelen
Datum: 25 april 2013
Tijd: vanaf 14.30

Adresgegevens

SV Land
Röntgenlaan 13
2719 DX Zoetermeer
Routebeschrijving

Nieuwsbrief

Wij maken gebruik van cookies. Gaat u akkoord met deze cookies, klik dan op 'Accepteren'. Meer informatie

Wij gebruiken verschillende soorten cookies. Deze zijn er allereerst om u de beste gebruikerservaring te geven en daarnaast om ons inzicht te geven in hoe de website gebruikt wordt. We gebruiken functionele, analytische en tracking cookies. U leest er meer over in ons cookiebeleid.

Sluiten