27 maart 2014 – Kennisbijeenkomst Invordering

In heel Nederland nemen schulden fors toe. Steeds meer organisaties hebben behoefte aan een efficiënte en effectieve manier van incasso om hun openstaande vorderingen te innen. Er is behoefte aan een slimme en vooral klantgerichte werkwijze waarbij de kosten en de opbrengsten in gezonde balans met elkaar staan. Als incasso wordt gezien als een vorm van dienstverlening en de debiteur als een klant, worden de resultaten beter.  

De relatie tussen de klant en de organisatie blijft intact wat vooral in de publieke sector belangrijk is en soms een absolute voorwaarde. Harde incasso frustreert bijvoorbeeld de re-integratie en werkt fraudebevorderend.

SV Land organiseert op 27 maart een kennisbijeenkomst voor publieke instanties over Invordering. U krijgt inzicht in te nemen acties om het resultaat van invordering te verbeteren.

Programma

  • 15.00 uur    Inloop
  • 15.30 uur    Hoe krijg ik zicht op de waarde van mijn debiteurenbestand?
  • 16.00 uur    Hoe realiseer ik meer resultaat?
  • 16.30 uur    Hoe hou ik grip?
  • 17.00 uur    Hapje/drankje

Sprekers

  • Gilbert Sneep
  • Tanja van der Linde

Doelgroep
Deze kennisbijeenkomst is interessant voor managers in de publieke sector zoals:

  • Directeuren Sociale Diensten/UWV/DUO
  • Managers/Teamleiders op het gebied van Terugvordering/ Debiteurenbeheer
  • Managers Financiën/controllers

Aanmelden
Deelname is kosteloos. U kunt zich aanmelden door een e-mail te sturen naar info@svland.nl. Vermeld hierin uw organisatie en de namen van de deelnemers. Binnen 48 uur ontvangt u een ontvangstbevestiging inclusief routebeschrijving.

Heeft u vragen of problemen met aanmelden dan kunt u contact opnemen met Hugo van Grondelle of Barbara Venselaar. Ons telefoonnummer is 079 363 44 00.

Datum en locatie
De bijeenkomst vindt plaats op ons kantoor te Zoetermeer.  Goed bereikbaar met trein (10 minuten lopen vanaf treinstation Zoetermeer) en auto (gratis parkeren).

Adresgegevens

SV Land
Röntgenlaan 13
2719 DX Zoetermeer
Routebeschrijving

Nieuwsbrief